Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudom-e majd használni a jobb...

Tudom-e majd használni a jobb analóg kart FIFA 13-ban Logitech F310-el?

Figyelt kérdés
Azért lennék kíváncsi, mert most van egy olcsóbb gamepad-em, amin nem működik a jobb analóg kar, szóval nem lehet cselezni, és most azon gondolkozom hogy egy f310-et veszek csak most elbizonytalanodtam, hogy azzal is lesz-e ilyen probléma, ha tudtok kérlek segítsetek.

2013. ápr. 29. 17:42
 1/1 anonim válasza:

próbálkoztál már xbox360 controller emulátorral? egy beállításkezelő és tesztelő programmal készíthetsz két fájlt, amit a játék könyvtárába bemásolva rábírhatod a játékot, hogy jól kezelje a gapeadet. akkor vagy csak gondban, ha már a windows sem érzékeli a jobb analóg kart.


itt keresd ki a kontrolleredet win7 alatt:

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Eszközök és nyomtatók


és nézd meg, hogy érzékel -e minden funkciógombot. ha igen, akkor emulátorral működésre bírhatod az egész kontrollert a játékokban.


van több fajta emulátor is. itt egy példa:

[link]

2014. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!