Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem flancolásból, de érdemes...

Nem flancolásból, de érdemes ezt a routert megvennem?

Figyelt kérdés

Mivel van telefon, laptop, meg majd tervezek egy okos tv-t is venni, erre gondoltam: [link]


Mi a véleményetek róla? Megéri ennyiért, van valakinek ilyenje?



2013. ápr. 27. 16:21
 1/6 geiszla ***** válasza:
Milyen gyors a neted? Már 5-10k-éert is lehet normális routert kapni, ami simán elbírja az eszközöket, amit írtál.
2013. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Nem tűnik rossznak, hardveresen is korrekt (RT3662 @560 Mhz, 128 MB RAM, 8 MB ROM). Ilyen adottságokkal bírnia kell a gyűrődést. Gigabites LAN, kétsávú Wi-Fi Már a gyári firmware is lenyűgöző tudású, FTP, szerver, letöltés kezelő (torrent is), nyomtatószerver stb.

Még a 25 eFt -os ára is korrekt a tudásához képest.

Ami nem tetszik, az a beépített antenna, de amúgy OK a cucc szerintem.

2013. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

20mb-es netem van, de nem elsősorban azért venném meg, hanem a torrent miatt, mert akkor nem kellene mennie a gépnek (áramot is kevesebbet fogyaszt) és rá tudnám kötni a nyomtatót is és külső vinyót.


Meg persze ha lesz majd új tv-m, akkor ugye ott tudnám nézni a filmeket amiket letöltöttem, nem kéne húzgálni meg dugdosni még plusz kábeleket...

2013. ápr. 27. 20:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, mások is a beépített antenna nem tetszett... VISZONT, pontsugárzós, hogy nem körkörösen adja a jelet, hanem megkeresi az eszközt és afelé továbbítja. Ez nem plusz pont esetleg?
2013. ápr. 27. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért annak én utánanéznék a helyedben, hogy zárt torrenteket tud-e kezelni. Igen nagy pofáraesés tud lenni, hogyha csak a vásárlás után derül ki, hogy nem (zárt torrent: nCore, BitHumen stb.)
2013. ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

#5: Nem az a kérdés hogy az onnan letöltött torrent fájlokat kezeli-e, mert az szinte 100% hogy igen. Inkább az a kérdés, hogy az adott torrent oldal felfogja-e ezt a klienst és nem tilt-e ki miatta.

Mert minden torrent oldalnak van fekete listája, a tiltott kliensekről.

2013. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!