Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videókártyától függő az,...

A videókártyától függő az, hogy milyen monitort veszek?

Figyelt kérdés
Elakartam adni a monitoromat,de a vevő azt mondta,hogy nem kompatibilis a videokártyájával.

2013. ápr. 26. 16:10
 1/5 anonim válasza:
Ilyen nincs maximum neki van a videókarián 3d-s támogatás a monitoron meg nincs és ezért nem akarta megvenni. Nekem a 15 éves monitorom is ugyan olyan jó az Asus cucore hd 5770-hez mint minden máshoz.
2013. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nekem a 15 éves monitorom is ugyan olyan jó "


Persze, egy 15 éves monitoron fog FullHD-ban játszani, mi???


Valószínűleg az a gond, hogy a monitornak kicsi a felbontása és az ő VGA-ja meg tudna jobbat is, ezért nem kell neki...

2013. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
eza 15 éves monitor 2560x1600-as felbontást bír és ezen elég szép a kép függetlenűl attól hogy hd-s vagy nem mert én láttam már hd-s monitort és nem volt semmi különbség
2013. ápr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a tiéd olyan, nem biztos hogy ez is... Én egy lehetőséget vázoltam fel, mert lehet hogy ez a gond...
2013. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyébként a monitorom ASUS WV 195D LCD

A vevő karija meg Geforce fx5600xt

2013. ápr. 26. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!