Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért választódik le a külső...

Miért választódik le a külső HDD-m?

Figyelt kérdés

Van egy Asus ROG G55VW laptopom,és egy WD My Passport 1 TB-s külső HDD-m!

Ha nem torrentozok akkor simán szépen megy,amint el kezdek torrentozni lecsatlakozik és 10 mp múva pedig vissza csatlaozik.A torrentok rögtön a külső HDD-re mentődnek és lehet,hogy nem bírja?



2013. ápr. 25. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem bírja.

Próbáld meg, hogy megnöveled a buffer méretet a kliensben, hogy nagyobb adatokban írja ki az adatot.

Ha ez nem segít, akkor kénytelen leszel a belső HDD-re dolgozni.

2013. ápr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer egy adatmentő szakember azt mondta, hogy az ilyen külső meghajtót úgy használjam, hogy csak akkor csatlakoztassam, amikor mentek rá (vagy épp le) és utána válasszam le a gépről. Legalábbis adatbiztonsági szempontból így üdvös.

Hangsúlyozom: nekem így mondta.

2013. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
amugy ez igaz mert nem roncsolja anyira a szerkezetet csak h. én napi 24h-ban használom a hdd-met vagy zene hallgatásra vagy vmire és ha abbahagyom azt amit csinálok és lecsatlakoztatom tuti 10 perc mulva vissza kellene dugnom mert vmit elfelejtettem vagy zene vagy vmi kellene...
2013. ápr. 26. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!