Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a számitógépen mien...

Ezen a számitógépen mien játékok menének és menyire jó gép?

Figyelt kérdés
alaplap:mcp73vt-pm,merevlemez:hitachi 320gb és wd 2tb,proceszor:intel celeron e3200 2.40 ghz,ram:4gb ddr2,videókartya nvidia gee force gt630 directx11 , tápegység fsp .group .inc 500w,proci hutő gyári.
2013. ápr. 24. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mihez képest? Nem rossz gép, lehet vele játszani, csak kérdés mivel szeretnél.
2013. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 asddaasdda ***** válasza:
2013. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy GTA Vice City-nek még elkéne futnia rajta.
2013. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem mentek rajta a need for speed most wanted 2, cod4 crisis2 , meg a régebi játékok batlefield2 és a régebi need for speedek.
2013. ápr. 24. 13:16
 5/9 A kérdező kommentje:
amin meglepődtem a a kártyával menek a nagyob gépigényu jatekok is igaz nem fullon de menek.
2013. ápr. 24. 13:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó annyira azért nem szar gép, imán vinnie kell bármit, bár azért messze nem maxon, de el lehet vele játszogatni.


De gondolom ez van neked, most ha elégedett vagy vele akkor az a lényeg.

2013. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nemvagyok nagy gémer nekem elig akor játszok ha szabadidőm engedi mert dolgozom amúgy ez a gép má 5 éves és még mindig jó, ha beagya a kulcsot veszek ujat enél jobat az biztos .
2013. ápr. 24. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Micsoda időket élünk...Ki volt az a perverz barom aki egy ilyen remek kis gépbe képes volt bele rakni egy cerka procit?????A belét kirugdosnám...Am hasonló gépen van csak nekem 2giga ramom van VGA 9800GT 512bit és 512ram,és ugyan ez csak pentiumban.mármint 2x2,4ghz és a tavaj elötti játékok simán mennek sőt igazából mostanság kezdem csak érzeni h kezd eljárni felette az idő :(szal ha a cerka procidat kicseréled egy pentiumra akkor azért elég pofássan tudsz játszani.és kb 10+fölöt már kapsz egy jó procit bele..
2013. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó kis gép ez még soha nem volt javitva 5 év alat nemakorom magam reklamozni itvan egy kis videó a gépemről http://www.youtube.com/watch?v=1REKayZx6AU
2013. ápr. 24. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!