Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb processzor hűtő?

Roli4ever kérdése:

Melyik a jobb processzor hűtő?

Figyelt kérdés
Arctic Cooling Freezer 13 Pro vagy Zalman CNPS8000B

2013. ápr. 21. 18:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Az előző kérdésemet félreírtam de már töröltem... amúgy is azért írtam ki mert kíváncsi vagyok, hogy melyik hűt jobban.
2013. ápr. 21. 18:47
 2/5 Komplikato ***** válasza:

Hááát, képek alapján kb. egál a hőcsövek száma, de ha nem fekvő házat használsz, akkor a torony felépítés miatt az AC Freezer 13 Pro inkább.


De mekkora rá a keret és mire lesz? Mert simán lehet van árukban jobb.

2013. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát FX-6100-ra lenne és már megvan a zalman hűtő csak nem hűt rendesen játék közben (65-70 fok) és valami nagyon hangos a gépben, nem tudom, hogy a HDD(régi maxtor) vagy a hűtő-e az. Láttam neten, hogy sok embernek van 13 Pro-ja az FX-en és 45-50 fokon játszik a BF-3mal.
2013. ápr. 21. 19:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és most csak 11 ezrem van de lesz több is de nem akarok 15 ezren felül költeni.
2013. ápr. 21. 19:02
 5/5 hozsoltika67 ***** válasza:
Akkor ez a te hűtőd!Noktua teljesítmény fél áron!(Rengeteg díj)csak 1700ft-ot kell még gyülytened hozzá: [link]
2013. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!