Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HA egy hd 7950 mellé berakok...

HA egy hd 7950 mellé berakok pl a gtx 650ti-t akkor játékok alatt akadásmentesem tudom használni a physics-et?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 11:43
 1/7 Rasta Joint ***** válasza:
54%
Miért akarsz egy HD7950 mellé egy GTX 650 Ti-t rakni? Nem tudod őket se SLI-be se CF-be kötni, szóval nem tudod őket együtt használni.
2013. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

# 1


A PhysX miatt. És igen lehet használni az nV PhysX-ét, de hogy milyen jól menne fingom sincs... PH!-n kérdezd, ott vágják a témát. Amúgy mire neked PhysX? Metro 2033-on kívül semmi értelmesnek nem kell...

2013. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Rasta Joint ***** válasza:
Az oké hogy PhysX miatt, de nem látom értelmét. Ha van olyan erős kártyája, mint a HD7950, ami erősebb sokkal a GTX 650 Ti-nél, akkor szerintem tök felesleges beletenni a helyére egy sokkal gyengébbet.
2013. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Komplikato ***** válasza:

Emlékeim szerint ehhez hackelni kell a GeForce driverét, de az említett PH oldalán talán le van írva egy blogbejegyzésben ennek menete. Igaz az elég régi, nem tudom működik vagy sem úgy?

Viszont ha csak a Physix miatt kell, elég lehet kisebb GeForce is.

2013. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rasta Joint


De nem a helyére, hanem mellé teszi... Épp ez az, hogy 2 külön kártya avan a rendszeredben, és ha kell a PhysX az nV-t használod. De ha csak erre kell, akkor elég gyengébb is.


Esetleg CUDA-val akar renderelni, akkor is jól jöhet, és akkor meg is értem a 650Ti-t. (Azért oda nem elég egy régi GF...)

2013. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

csak mondom van hibrid lap ami kezeli a kettőt egyszere. de 7950 mellé nem kell igy is tudja mert a procid dolgozza ki

a radeon esetében

2013. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 6


Nem is tudtam, hogy speckó lap kell hozzá, amúgy viszont tényleg olyankor a proci számolja.

2013. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!