Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyát vagy processzort...

Videókártyát vagy processzort vegyek a terához?

Figyelt kérdés

Van egy gforce 210 1gb videókártyám ami csak 500valamennyi hrzen ketyeg illetve van egy 3ghz es 2 magos procim (lga775) 4gb rammal. Nem van durván egy 18-20-ezrem van most rá... nemsok de ez van...

Néztem procit 2,6ghz 4magot meg tudom venni ennyiből illetve néztem ennyiért egy 2gb ramos 800mhz-es videókártyát is.

Esetleg aki vágja hogy mi a Tera Online gépigénye közepes grafikai beállításokkal 30+ fps hez az segíthetne mert csak ez a játék miatt kéne újítanom mert nagyon meg lennék vele elégedve de low fps-sel nem élvezem. Egyébként most 10-20fpsem van a leírt configgal(még csak 2gb ram mert holnap lesz 4gb om 5000 ért, vagy lehet hogy ennyi elég is lesz a várt teljesítményhez?)



2013. ápr. 21. 07:00
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Ha bele lehet rakni akkor majd ha lesz pénzem veszek egy új alaplapot és akkor procit is :S pff ez már lassan egy gép csere...
2013. ápr. 21. 09:39
 22/34 A kérdező kommentje:
Nagyon jó köszi :) Az nvidia ár és ddr5 összedobásából jött, de most már nem értetlenkedek olyat nézek amit mondtok :)
2013. ápr. 21. 09:43
 23/34 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri elsétálni az iponba, ha Budapesti vagy. Az egyik átvevő hely a Lehel téri piac környékén van, míg a másik a Zugló vasútállomás közelében. Nem reklámozni akarok, de már hosszú évek óta oda járok és az esetleges gari ügyintézések is korrektek voltak. Tesómnak kifizettek egy videokártyát 2 év után, mert nem tudtak helyette mást adni és még azt a különbözetet is odaadták, ami az áfa változás miatt történt azaz valamivel többet kapott, mint amennyiért vette eredetileg (persze az inflációt nem számolták bele, az lett volna igazán szép dolog) és még 2 évig használta is! A többi esetben is cseréltek mindent, ha galiba akadt.
2013. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Ismerem őket onnan rendeltem és raktam össze az egész gépemet viszont nem vagyok Budapesti, inkább Székesfehérvár és környéke. És mondjuk a gépemnél 2gb ramot rendeltem gondolva majd megveszem a párját így 4gb om lesz és véletlen 2x1 gb t hoztak ki vagy rosszat nyomtam máár passzolom, de kinek van kedve utánuk küldeni hogy majd egy másik lenne meg egyéb macera... És ebből tanulva szívesebben veszek a közelben de most mégis úgy döntöttem hogy megrendelem az ipon ról.

És meg is rendeltem ezt: [link]


Majd olyan kedd szerda körül még jelentkezek mert akkorra hozzák ki :)

2013. ápr. 21. 10:19
 25/34 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt rendeltem ipon ról és 450watt kell neki most olvasom :SS menni fog a 400wattos tápommal?

2013. ápr. 21. 11:34
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Simán elég a ctg 400 neki, a szar tápok miatt ajánlanak nagyobb teljesítményűt mint amire szüksége van. De a ctg jó táp. A kártyához még egy 350 wattod minőségi táp is elég.
2013. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Ez komoly?:) Dejó megnyugodtam... Amúgy mi az ami számít a tápoknál vagy milyen különbségek vannak? Úgy konkrétan, ez érdekel:)
2013. ápr. 21. 12:02
 28/34 A kérdező kommentje:

[link]

Mindent értek köszi szépen :)

2013. ápr. 21. 12:06
 29/34 anonim ***** válasza:

Nagyjából le van írva abban a cikkben a lényeg, de nem nagyon mászik a részletekbe. Talán egyszerű felhasználói szinten nem is kell. Esetleg itt van még egy régebbi teszt, ahol 400W-s tápokat nyúznak...érdekes lehet:

[link]

2013. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
thx
2013. ápr. 21. 18:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!