Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win7 telepítés, segít valaki?

Win7 telepítés, segít valaki?

Figyelt kérdés

egy teljesen új,üres HDD-re telepíteném és ugye be kell állítani amikor bekapcsolod a gépet és beteszed a dvd-t,hogy dvd-ről bootoljon....ezt úgy kell csinálni,hogy miután betettem hosszan lenyomom az f8-at(vagy a 12-őt kell)?Ha ez megvan akkor ott mit kell nyomni?


2. kérdés:

Ha ez sikerült akkor utána már nem kell visszaállítani ezt minden egyes indításkor?


3.

Van valami különbség a 32 és a 64bites w7 telepítése és annak menete között?

4.

A másik amit nem értek ez a partíciós dolog...500 gigás vinyóm van(ugye teljesen új) és csinálni kell egy partíciót a windowsnak,meg be kell tölteni valamit ha azt a gép nem ismerte volna fel(ezt egy oldalon olvastam,belinkelem ha kell),na azt,hogy kell betölteni?

És egy partíciót csináljak vagy kettő kell?



2013. ápr. 17. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos neked kell telepíteni? Miért nem egy szaki csinálja, aki hagyja, hogy figyeld közben

1. válasz: entrt kell nyomni, persze a DVD meghajtó kiválasztásához a le / fel nyilakat is nyomni kell, lehet többször is

2. válasz: telepítés után érdemes HDD-re visszaállítani, ha számít az a 3 mp is, amíg ellenőrizi a ODD-t. Ha nem állítod vissza, akkor a benne felejtett lemezek tudnak meglepetéseket okozni induláskor

3. válasz: nincs

4. válasz: ha nem ismeri fel, akkor ráérsz agyalni, hogy mit kell csinálni (99%, hogy fel fogja ismerni).

5. válasz: két partíciót javaslok: 70 GB rendszer és adatnak a többi.

2013. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ugyan úgy kell visszaállítani?nyomok egy entert és ahol dvd-re állítottam ott vissza a hdd-re?
2013. ápr. 17. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Hadd csinálja egyedül,úgysem tud anyagi kárt okozni.

Csak így lehet megtanulni ezeket.

2013. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!