Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyát szeretnék venni?

Videókártyát szeretnék venni?

Figyelt kérdés

ezt a videókártyát néztem ki magamnak: [link]

az lenne a kérdésem hogy ez a videókártya mennyire jó? milyen játékokat visz el? ez a kártya 11500 forint.

ha mondjuk nem annyira jó akkor tudtok egy másik videókártyát ami jobb és nem annyira drága?? válaszotokat előre is köszönöm


2013. ápr. 17. 01:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
és a geforce gigabyte gtx 650 2gb ddr 5?? mert szefi is ilyet vett és neki viszi a battlefield 3-at is de neki meg még amd phenom ii x4 840 3.20 ghz procija van meg 16 gb ram :)
2013. ápr. 17. 13:21
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha nem drágább 24 ezernél akkor oké.


HD7850 alatt semmilyen kártya nem használ ki 2GB-t.


GTX650 meg HD7750 szintű,szóval nem ér többet 24 ezernél.


Mennyid van kártyára?

Mert egyre szarabbakat nézel.


Konfig milyen?

Proci,táp?

2013. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

intel pentium 3 ghz

most jelenleg zotac nvidia geforce 2gb ddr3

a táp meg nem tudom. asszem 350 vagy 450-es

amúgy meg a pénz annyira nem számít mert ha kevés akkor még gyűjtök. de most jelenlen csak 18 ezer :(

mert felraktam apródra az nvidia geforce 8400 gs 512-es videókártyát 6 ezerért de senki nem vitte még el. aki meg rámírt az minden áron cserélni akart

2013. ápr. 17. 13:28
 14/17 anonim ***** válasza:
34%

Na jó ez így felejtős.


Kéne tudni pontosan milyen proci és pontosan milyen táp.


Ha valami régi pl 775-s pentium,akkor cseréld az egész gépet a fenébe,az a proci már lepkefing a mai kártyákhoz.


Meg ha a táp is valami HKC,Codegen színvonal,akkor azt is cserélni kéne.


Kéne egy PONTOS konfig.

2013. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Másrészt ez hogy 3GHz,meg 2GB,meg 450W nem információ.
2013. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

hát a proci 1 magos lga 775-ös a tápt meg az egész konfigot nem tudom pontosan leírni mert amikor összerakattuk nem kaptunk pontos leírást csak annyit amennyit leírtam. szóval bővebb információval nem tudok szolgálni sajnos :(

szóval akkor adjam el vagy számíttassam be és vegyek egy új gépet??

2013. ápr. 17. 13:35
 17/17 anonim ***** válasza:

Bár ne is haragudj,nem sértésnek szánom,de hogy akarsz új VGA-t venni,ha nem tudod kideríteni a hardvereid pontos típusát?

Egyrészt ha leveszed a gép oldalát,az alaplapra rá lesz írva a típusa,másrészt ez pl a CPU-Z nevű programmal kideríthető.


A táp pontos típusát meg leolvasod a tápról.


Ezt minden rossz szándék nélkül írom.


De igen,ez elég csereérett.

De inkább új kérdésbe írj mostmár.

2013. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!