Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meik a jobb Amd/ati: msi,...

Oliver1127 kérdése:

Meik a jobb Amd/ati: msi, gigabyte, asus, sapphire?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindegyik jó,a Powercolor,VTX3D,XFX se hagyható ki a sorból.

Főképp a Powercolor nem.

2013. ápr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
agentK jól beszél,a powercolornak remek kártyái vannak,főleg a 7870 Tahiti LE Chipsetes..
2013. ápr. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BM-Striker ***** válasza:

Márka alapján nem lehet átlánosítani.


Mindegyik cégnek voltak jobban/rosszabbul sikerült kártyái.

2013. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BM-Striker ***** válasza:
Se a HIS, Grainward, Leadtek.
2013. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
meik a powercolor ?
2013. ápr. 17. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:
A Gigabyte nem spórol az anyaggal és a hűtéssel, ez sokat jelent a várható élettartam szempontjából ha átlagosan órákon át gamelsz! Én mindig ilyen kártyák közül válogatok és nem bántam meg! Üdv.
2013. jún. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6-os az,hogy te pont kifogtál egy jót,nem jelent semmit.. nekem is volt már gigabyte kártyám,de volt amelyik kiváló volt,és volt,amelyik mind hűtében mind teljesítményben lemaradt bőven egy ugyanolyan MSI testvérénél....
2013. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet valóban jó Gigabyte-t fogtam ki anno, hiszen gyárilag Al-Cu Zalman hűtővel volt felszerelve és így soha nem ment 52C fölé...(HD4670):) és a következő HD6670 is csak pár fokkal volt több alu hűtővel, ami egyébként lelógott a nyákról akkora volt.

Jelenleg egy ASUS HD7770-1GD5 van a gépemben és sokkal forróbb, pedig azt írja a gyártó idézem a dobozáról..."Dust proof-fan 25% longer lifespan" ez nevetséges, mert van úgy hogy 80C-re felmegy ugyanabban a házban, ugyanazzal a játékkal és beállításokkal. Szóval utólag bánom hogy nem voltam hű az általam jól bevált márkához és váltottam.

2013. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!