Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha iponnál veszek BenQ monitor...

Ha iponnál veszek BenQ monitort amihez gyárilag nincs pixelgarancia, akkor is leellenőrizhetem akár ott helyben hogy pixelhibás-e vagy otthon is lehet?

Figyelt kérdés
Köszi.:) (megy a pacsesz:D)

2013. ápr. 16. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
És ezt nem lett vna ésszerűbb az ipontól megkérdezni?
2013. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem engedik kibontani amíg ki nem fizeted,úgyhogy csak otthon.

PCX-nél lehet venni pixelgarit amúgy.

2013. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Komplikato ***** válasza:

Ha nincs rá pixelgarancia (ami kb. magyarul azt jelenti 3 halott pixeltől vagy 7 egyébb pixelhibától garanciális csak), akkor nyilván nem lehet megnézegetni, hiszen NEM garanciális, ezért nem fogják kibontani.


Az meg nem nagy kunszt, ha más több pénzért ad ilyet.


Tudtommal a Samsung és LG gyártóknál 72 órán belüli pixelhiba garancia van. Nem tudom, hátha van más gyártónak is ilyen?

2013. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak a samu és lg csinálja azt, de nincs olyan jó árban va panelos monitor csak a benq. PCX-nél venném, de ott nincs az a típus amit kinéztem.:S

Ezt néztem ki BenQ GW2250HM.


Még valami ötlet van?

2013. ápr. 16. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Elég nagy kunszt ez főleg amennyiért adják. Monitorguru Oázis computer és én másnál nem tudok.Neten rendeled és 8 napon belül visszaviszed ennyi,ez is egy megoldás.Meg lehet még megvan,ha használt éredekel [link]
2013. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld.:)
2013. ápr. 16. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!