Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 110-130k-ért mi éri meg...

110-130k-ért mi éri meg jobban? Laptop, vagy "gamer" pc

Figyelt kérdés

venni szeretnék egy gépet lehetőleg 110-130k-ért(maximum 130) ha laptop lenne akkor vigye pl.:a mai játékokat kisebb grafikai felbontáson..

ha asztali akkor a mai játékokat vigye,kéne hozzá minden,a monitorom felbontása 1280x 1024 képpont lehetőleg ne apus legyen....de lehesse tuningolni pl:erős proci gyenge vga(később egy sokkal erősebb ha lesz pénzem)nem tudom hogy monitor kell e majd hozzá új

tudtok ajánlani notebook-ot,vagy asztali pc-t????



a notebookat azért választanám mert kis helyen elfér,nincs vele gondom..

de az asztalival lenne gondom:majd 1tb hdd,+4gb-ram,jobb vga,monitor stb kéne még hozá vennem

arra is gondoltam hogy notebook mellé eg y ps 4 csak arról még nincs sok infó

tudtok ajánlani?+van valami tanácsotok??

a válaszokat előre is köszi :)


2013. ápr. 15. 20:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja látom egyszerre írtunk:)
2013. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 lindmayer ***** válasza:

az i5 és i7 nem apu, vagy ha annak is nevezzük a grafikai teljesítményük össze nem vethető az amd megoldásaival

lehet apu mellé tenni vga-t csak akkor az apu grafikus része kikapcsol, mint ahogy már mások írták

nekem a10-5800k-s gépem van, ilyen felbontással a metro2033 kis grafikai beállítással is stabilan van 30 fps körül, vagyis játszható

2013. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!