Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nekem windows xp-m van,...

Ha nekem windows xp-m van, attól még tudok használni egy olyan videókártyát (PCIE 630GT 2Gb Asus DDR3 GT630-2GD3) ami directX 11.1-es vagy le kell cserélni az xp-t?

Figyelt kérdés
Mindenképp szeretném ezt a videókártyát....

2013. ápr. 14. 08:30
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Tudod használni XP alatt is, lesz hozzá driver. Viszont DirectX 10 vagy annál újabb Dx verziójú játékokkal nem tudsz majd játszani.
2013. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Amúgy mikor megjelent a Windows Vista én se tudtam lemondani az XP -ről, viszont kíváncsi voltam mint is tud ez a DirectX 10, ezért mindkét rendszert feltelepítettem a gépemre és szépen megvoltak egymás mellett. Indításkor kellett kiválasztanom melyiket akarom indítani.


A Windows 7 megjelenése után már csak azt használom, inkább lemondtam azokról a "poros" játékokról, amik csak XP -n mentek. (#1 voltam)

2013. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm P.O.C én is erre gondoltam mint te h felrakom a windows 8-at és az xP-t is rajtahagyom...:D

Mégegyszer köszönöm a segítséget!!

2013. ápr. 16. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!