Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapi ALC889A HD vagy egy...

Alaplapi ALC889A HD vagy egy külön CMI8768 hangkártya a jobb?

Figyelt kérdés

Üdv!


Melyikkel érek el tisztább hangzást?

Van külön erősítőm is.


Üdv!


2013. ápr. 13. 11:09
 1/3 Komplikato ***** válasza:
Szerintem az előbbivel. Digitális kimenetnél meg a zaj se jelenthet gondot.
2013. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valóban, a búgó hang ami már 1 éve keseríti meg az életem elmúlt. :O :)


Csak viszont a hangkártyánál nem tudok olyan speckó beállításokat csinálni, mint az alaplapinál. :(

Mint pl Db -emelés hangszórónként, hangszórók külön külön beállítása más funkciókra, mint pl.: hátsóból akár elsőt, és akkor szólna mindegyik :)

2013. ápr. 13. 11:44
 3/3 A kérdező kommentje:

Oké, megvan a beállító panel, de nagyon gagyi, mert ha úgy állítom be mint a másikat, hogy a basszusra helyezze a hangsúlyt, akkor az oldalsó hangszórók olyanok maradnak mint ha valami gagyi 5W -os szólna magasan. És csak a mély láda dominál, érdekes de sokkal gyönyörűbben, kellemesebben üt.

Ezen kívül más beállítási lehetőség nem nagyon van amivel megoldhatnám, a dB emelésen kívül, ami nem használ, semmit sem változtat. Xear 3D program van fent.


Nem vagyok béna, tudom mi mire használ, de mintha nem is ehhez való lenne a progi, pedig official siteról szedtem. :(

2013. ápr. 13. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!