Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NVidia GeForce 6800LE? Bőv. Lent

Minden xD kérdése:

NVidia GeForce 6800LE? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy nVidia GeForce 6800LE videókártyát. 2 nappal ez előtt beletettem a gépbe, bele dugtam a "tápkábelt a videókártyába"(még a ventillátor nem volt felhelyezve)be is jött minden a gépen. Majd később úgy kb. fél órával utánna elfeledkeztem a kártyáról és a gép kikapcsolt magától (De gondolom ez a forrósodás miatt volt). Ki vettem a kártyát tűz forró volt. Másnap figyeltem csak meg hogy gépházban alul találtam egy tranzisztort. Vissza is forrasztottam (szakemberileg :D )úgy ahogy a képen is láttam. Mikor ezt megtettem felhelyeztem a ventilátort, beledugtam a tápkábelt a kariba, majd pedig a gépet be akartam kapcsolni de csak annyi történik, hogy megmozdul a kártya ventilátora és nem kapcsol be. Mi lehet a baj? Bocsi a megfogalmazásért. :D Kérlek segítsetek! [link]

2013. ápr. 12. 14:00
1 2
 1/11 BM-Striker ***** válasza:

Lehet, hogy tönkrement a tranzisztor, rendelj a net-ről pótalkatrészt.

Az, hogy hűtés nélkül beraktál a gépbe eg nagy fogyasztású vga-t, no comment......

2013. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ezek szűrőkondenzátorok.

Ellenőrizd a hűtést, ha szükséges pasztázd újra a gpu-t !

2013. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1.válaszolónak: De a tranzisztor működött míg nem esett le a kártyáról
2013. ápr. 12. 16:30
 4/11 A kérdező kommentje:
2.válaszolónak:Igazság az az h nem nagyon értek hozzá de mit jelent az h újra pasztázni a gpu-t? :D
2013. ápr. 12. 16:32
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából arra lennék kíváncsi, hogy mikor belerakom a kártyát a gépbe akkor a gép miért nem kap áramot?
2013. ápr. 12. 16:44
 6/11 anonim ***** válasza:
te raktad fel a hűtést rá ?mert nagy az esély rá hogy rosszul tetted fel, rosszabb esetben lesarkaztad
2013. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
aha én raktam fel...
2013. ápr. 12. 21:45
 8/11 hozsoltika67 ***** válasza:
Akkor irány a szerviz!
2013. ápr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy van esélye annak, hogy műkôdjön még?
2013. ápr. 14. 08:33
 10/11 anonim ***** válasza:
szvsz semmi esély rá
2013. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!