Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A canon powershot A80-as...

A canon powershot A80-as fényképezővel lehet használni az 1-2-4 Gb-os CF kártyákat is?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy 256-os van benne, fat32-vel.

2013. ápr. 10. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:
A CF kártyából van több altípús (Type), ha azonos a typús és a csatlakozás akkor elvileg kezelnie kell, mivel a CF kártya előnye, hogy a memóriavezérlő benne van, nem a gépben ... itt jön a képbe, hogy régi gépek csak FAT16-ot tudtak ezért nem vittek nagyobb kártyákat. Ha ez tud Fat32-t, akkor mennie kéne.
2013. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Aha, Type I van a könyvibe írva.

[link]

Vastagsága 3 és 5 mm Tiszta sor, nekem csak a type I a jó, azaz csak az a fajta amiben a csatlakozó vastagságával egyforma magas a kártya.

2013. ápr. 11. 01:20
 4/5 anonim ***** válasza:

A pdf-ben max 256-ig van táblázat...a linken.

Szerintem ennyit kezel. De ki lehet próbálni 512-öt, viszont 1GB-ot nem hinném.

Vannak frimware frissítési lehetőségek, azzal talán, de ezzel még nem foglalkoztam, csak hallottam róla. Esetleg bemehetnél egy fotóboltba érdeklődni, hogy megy ez, egyáltalán adtak-e ki frissítést ehhez a géphez...

2013. ápr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked is van? A cf kártya máshogy működik mint a többi, de csak a type 1-es fér bele, így nagyot nem lehet hibázni. fat32-es fájlrendszerrel nem lesz gondja az biztos, most is azzal használom. Elmegyek majd egy boltba hátha be tudunk próbálni valamit.
2013. ápr. 11. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!