Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet úgy újrarakni gépet...

Steven13 kérdése:

Lehet úgy újrarakni gépet hogy pendrive-ra rakjuk rá a windows telepítőt és úgy telepítsük újra a gépet?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 23:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
amúgy ha elrontod, max újra kell formázni a pendrie-ot!
2013. ápr. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Kedves #6-os, ahhoz nem kell MBR, mert aktív partició-s megoldás, DVD-n sincs soha MBR.

Ne szólj bele olyan témába amit nem értesz.

Én így telepítem a gépem már 2 éve, úgyhogy biztos h működik és egyszerű is...

2013. ápr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
?? De akkor honnan tudná a gép, melyik progit kell elindítania? Vagy van ilen az újjabb biosokban? Na, mindegy, ha működik... Én még ilyennel nem találkoztam....
2013. ápr. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
mármint az mbr úgy müxik, hogy az első x biteban van egy kis programocska. És akkor minek kéne hozzá iso? Gondlom a Hiren is így műxik... Engem érdekel ez az MBR mentes téma.
2013. ápr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Üdv! [link] ezt töltsd le. Feltelepíted, elindítod, majd kiválasztod az .ISO file-t, majd next-re mész utána kiválasztod a pendrive-ot, és megcsinálja neked. Esetleg feldob egy kérdést hogy törölje-e ami a pendrive-on van ha tele van, akkor nyomsz egy igent és már csinálja is. ha végzett kilépsz a programból és már használhatod is.
2013. ápr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15-ös válaszra

de hogy és mit használjak vagyis mit kapok a végén amit hogy tudok használni?

2013. ápr. 10. 20:48
 17/20 anonim ***** válasza:
[link] ,ez egyszerű... Csak az isot áthúzod, ha azonnymban felugrik egy ablak, akkor válaszd a "grub4dos iso emulation"(első) opciót, ok. Jobbalul create usb, ha valamit ki kell választani az a meghajtó, ok, ok, ... Ezzel amúgy több telepítőt is rakhatsz egy pendrivera.
2013. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
aszt mi ez az xboot?
2013. ápr. 11. 13:19
 20/20 anonim ***** válasza:
az iso filet kiírja a pendrivera, egy kis módosítással... Én csaak ezt találtam winfowshoz... (nem elírás c:)
2013. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!