Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a gépről?

Mi a véleményetek erről a gépről?

Figyelt kérdés

Magamtól raktam össze, tökéletes gépet össze rakni úgyse lehet. Kérdés hogy ez mennyire használható?

Proci: AMD A8 5500 processzor

Alaplap: Asrock FM2A85X EXTREME4 alaplap

Memória: 2x Kingmax 4GB DDR3 1600Mhz memória

Merevlemez: Seagate 500GB SATAII 16MB ST500DM005 merevlemez

Vidikártya: Asus 7770 2GB DDR5 GHz Edition HD7770-2GD5 videokártya

Táp: Chieftec CTG-500-80PB OEM táp

Ház: Cooler Master RC-350-KWN2-EN Elite Knight 350 számítógép ház



2013. ápr. 8. 17:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9 látom nagyon hozzáértőnek tetszünk lenni.

Érdekes mód a giga alaplapok is menne tönkre szép számban, az valahogy nem zavar senkit. (Bár persze ez is csak valami pletyka). Asrock tudtommal RÉGEN tényleg rossz volt, de annak már jó pár éve, azóta nőtt a minőség sokat.

Videokártyánál nem tudom gondod van-e a sapphire kártyával, de elárulom, hogy pont abból a kettőből amit írtál szintén (állítólag) sok hibásodik meg. De ha már olyan jó márkákat írsz jöhetett volna az Asus, XFX, Powercolor és a VTX3D is. Rasta konfigja pedig tökéletes ha játékra kell.

2013. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Hufnager Steve ***** válasza:

Én nem szeretném márkák szerint mérni a kártyákat nekem gigám van nincs semmi negatív tapasztalatom csak azt mondtam hogy a többi alternatíva is szóba jöhetne, nincs bajon a sapphire-el.

Egyébként tudom kicsit furcsán jött ki az a vélemény de én azt még akkor kezdtem írni amikor még nem volt kinn az a bizonyos konfig csak ép közbejött vmi és később tettem közzé és addigra már volt +8 válasz!


Semmi bajom azzal a konfig-al és egyébként még az sem volt nyilvánvaló amikor írtam hogy mire kell a gép!


Nos mindezek tudatában kérlek ne kérdőjelezd meg hozzáértésemet amire hivatkozol az max tapasztalat útján érhető és én nem szereztem rossz tapasztalatot az MSI és GIGA kártyákról. Ja és mielőtt belekötnél abba hogy nem csak tapasztalattal tudhatod meg, a fórumon is a tapasztalatokat osztják meg mások!


Itt végeztem.

2013. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!