Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Overclock miatt elveszik a...

Overclock miatt elveszik a garancia?

Figyelt kérdés

Ha már overclockoltam a processzoromat egyszer, de visszatettem az alapra, és újrahúztam az oprendszert akkor a garancia megmarad, vagy nem?

Kicsit pontosítok, az alaplapom a hibás, azt akarom garanciába visszaküldeni.



2013. ápr. 8. 17:29
 1/3 anti paladin ***** válasza:
Ha nem emeltél feszültséget akkor nem fognak hepciáskodni. Ha igen és amiatt szállt el a lap, még lehet szerencséd.
2013. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapfeszültséges OC miatt nem kell félni.


Azzal nem tudod tönkre tenni a procit.


Fesz emelés se jár garancia vesztéssel,kivéve ha amiatt ment tönkre a proci.

2013. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát gondolom ilyen összerakott géped van, boltban megláttad és megszereted, nem összeraktad :)


Ha így van, akkor ha jól tudom, addig van rá garancia, amíg le nem veszed az oldalát. (van egy ragasztós csík az oldalán, ha leveszed az oldalát, ez elszakad... lehet, hogy rosszul tudom. :) )


Na de mindegy, a lényeg:


Ahogy az előttem szólók is mondták, ha feszültségemelés nélkül húztad, nem szállhatott el tőle az alaplap, magyarul, nem a te hibád. (Elméletben)

2013. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!