Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » érdemes hosszabb távra beruház...

érdemes hosszabb távra beruházni egy intel i5 3570k -ra? Ill elég lenne majd az új megjelenő VGA-k számára?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

csövesvagy? csak gratulálni tudok ahhoz,hogy édesanyád egyben a nővéred volt....


Hát úgy most egy 7970-est kipörget,amennyiben jól tudom,a 7990-est már nem,de szerintem ezek a kártyák is jó pár évig jók lesznek...

2013. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1

Úgy látszik itt vannak amd fanok is. xD Mekkora sz@r vagy hallod:D

2013. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jah, igen a kérdésre válaszolva, nagyon is megéri. Hd 7970 fekszik neki ahogy az előttem lévő is mondta. Tán a 7990 is. Hogy a új kártyákat ki tudja e hajtani, hmm ezt így elég nehéz megmondani. Lehet hogy nehézkesen. Ha nem, akkor szerencsére ott van az i7.
2013. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minden mai kártyát kihajt.


A HD7990 lényegében egy HD7970 CF egy kártyán.


Kérdező,a válasz igen.

De akkor legyen arányos a konfig.


Asrock Z77 Extreme 3 vagy Extreme 4 színvonalú alaplap.

HD7950 vagy annál erősebb kártya.

FSP Raider 550W/XFX Pro 550W vagy ezeknél minőségibb táp.


Jól szellőző ház,ne 6 ezer forintos M-Tech kategória.


Erős tuning hűtő,minimum Artic Freezer 13 Pro/Alpenföhn Brocken.


Ha ezek nem férnek be a keretbe(vagyis ilyen színvonalú hardverek),akkor ne i5-3570K-t tervezz.

2013. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a jövőhéten tervezek új gépet venni mert jelenleg egy p4 es gépem van (gondolhatjátok hogy milyen...) és arra gondoltam hogy egyenlőre VGA nélkül venném ,mert jelenleg nincs olyan játék amiért érdemes lenne a VGA (na meg a pénz)és ezért gondoltam hogy majd ősszel vagy télen vennék bele egy jó 60-120k kártyát mert akkor jönnek azok a játékok amik érdekelnek pl: BF4,watch dogs .szerintetek akkor ez jó lenne így ? . amúgy a z77 pro 3 lapot néztem ki mellé az nem jó?


intel i53570k

z77 pro3

2×4 gb corsair 1600 mhz ram

WD 1tb hdd

chieftec ctg 500 as táp

dvd író

asus ve228hr monitor

ár kb 185k (pcx)

2013. ápr. 7. 23:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Az "első" válaszoló vagyok,csak annak írom ezt aki az első két sorom miatt negatív értékelést ad... az első kommentet egy "csövesvagy?" nevű felhasználó írta,de mivel túl sokan jelentették őt,le lett bannolva gyik-ről,ezért törölték a válaszát is... az üzenetem neki szólt,nem pedig a kérdezőnek....
2013. ápr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pedig a második vagyok. És szint úgy nem neked szólt az üzi. De ezt mondjuk lehet is látni. Fura hogy törlik egyes felhasználó kommentjét utána pedig az összes válaszoló sorszáma elcsúszik:I
2013. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csövesvagy? ***** válasza:
0%
nem lettem csicskák :DD amugy viccen kívül szar az i5
2013. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A tervezett gépnél vannak gondok, de ennek úgy is szenteltél már egy külön kérdést...


"nem lettem csicskák :DD amugy viccen kívül szar az i5"

Vicces fiú, biztos én élek túl elit környéken, de mifelénk az olyan agyatlanok a "csicskák" mint te. Amúgy viccen kívül meséld már el miért szar az az i5, mint SB i5 tulajt nagyon érdekel, de persze normális szakmailag korrekt indoklást kérek.

2013. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!