Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a számítógép milyen lenne...

Ez a számítógép milyen lenne játékra? A monitor megfelel játékra?

Figyelt kérdés

Processzor:Intel Core i3-3220T

Alaplap:Asrock B75M-ITX

Ram: Corsair 2x2GB DDR3 1333MHz TW3X4G1333C9A

Videókártya: Asus GTX 650 1GB DDR5 GTX650-DC-1GD5

Táp:Chieftec CTG-400-80P

Monitor:BenQ G702AD



2013. ápr. 7. 21:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagyok se Intel,se Nvidia gyűlölő.


Nézz szét néha,naponta ajánlok konfigokat Intel i5-el,és rengeteg konfigba írok Nvidia-t is.


De tisztában vagyok vele,hogy mi éri meg és mi nem.

Valamint hogy egyes árkategóriába mi optimális.


4 Intel konfigom volt,2db 478-as és 2db 775-s.

Mindig meg voltam velük elégedve,kivéve a Celeron procikkal.


Volt 2db Nvidia kártyám is.

Sose volt gondom velük.


Nagyon gyűlölöm az Intelt tényleg.


Ez nem a hidegháború,hogy van a keleti meg a nyugati tömb.

2013. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
51%

Olyan jó az ilyen kérdéseket olvasgatni:)


"Gagyi minőség akkor miért használja a PS3 meg az Xbox?"

Ez biztos? Boxban még találok is valami ilyesmit(xenos), de PS3-nál konkrétan mi az AMD/ATI?

A PS4 és az új box ami "full AMD", mindkettőben egy-egy AMD APU kerül.


"Megbeszélem még az informatikus haverommal"

Attól mert informatikus nem feltétlen ért hozzá. Elég informatikusnak láttam már én a véleményét(és vitatkoztam velük össze), hogy legyen némi előítéletem...


"Mi vagy te? Reklámemberke?:D"

Te mi vagy? Te ugyan ezt csinálod intellel? Az mivel jobb? AMD ellen konkrét érved van, vagy csak a levegőbe beszélsz?

2013. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt vedd akkor már,ennyiért ez nagyon jó vétel.

Sokkal erősebb a HD7770-nél és a sima GTX650-nél is.

2013. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 A kérdező kommentje:
Összeállt a konfig.i5-öt veszek meg 650 ti videókártyát.AZ AMD processzorokat nem kedvelem,mert már meggyűlt a bajom velük.Ezért már egy ideje az Intel termékeket részesítem előnyben.Egyébként megint csak azt tudom mondni,hogy az én pénzem és arra költöm amire akarom.Ha Intel+Nvidia párosítást szeretnék venni akkor azt veszek.
2013. ápr. 8. 15:45
 55/71 anonim ***** válasza:
51%

".Ha Intel+Nvidia párosítást szeretnék venni akkor azt veszek."

Pontosan, de akkor normálisan fogalmazd meg máskor és ne illesd légből kapott dolgokkal az adott gyártót csak mert nem szereted...

2013. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 A kérdező kommentje:
Nem légből kapott.Szövegértés megy?Leírtam,hogy már volt vele problémám.Ezért nem vennék AMD processzort és videókártyát többet.
2013. ápr. 8. 16:01
 57/71 anonim ***** válasza:
51%

"Nem légből kapott.Szövegértés megy?Leírtam,hogy már volt vele problémám"

Megy a szövegértés, de direkt írtam, hogy légből kapott, 90%, hogy nem a CPU hibája volt hanem user error. 10%-ot hagyok esetleges gyárihibának, ami ugye a szent intelnél is előfordul.

2013. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 A kérdező kommentje:
Fél év használat után üresjáraton 75 fok volt ami szerintem nem normális.A gyári hűtő pedig zajos volt.
2013. ápr. 8. 16:07
 59/71 anonim ***** válasza:

"Fél év használat után üresjáraton 75 fok volt ami szerintem nem normális"


nem, de azért néha kellene takarítani is nem? vagy esetleg nem volt rajta rendesen a hűtő? ha meg egyik se akkor ott a garanciáztatás. azért mert épp kifogtál egy hibás darabot, attól még nem kell leírni az egész gyártót. hidd el Intelt meg nVidiát is vittek már gariztatni.

2013. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 A kérdező kommentje:
A boltban rakattam össze.Egyébként két hetente szoktam gépet takarítani.Legalábbis megnézem hogy milyen a helyzet.Ha porosodik akkor kitakarítom.Azért ne nézz már ennyire hülyének.Fél év alatt nem porosodhat be olyan szinten.Egyébként a hozzáértő ismerősöm teljes körű takarítást végzett rajta(kipucolt mindent) és a probléma továbbra is fennállt.Újra is lett pasztázva.Még egy szervizben is újrapasztáztattam.Ennek ellenére továbbra is egy fűtőmű maradt.
2013. ápr. 8. 18:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!