Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem támogatja a MIDI...

Miért nem támogatja a MIDI kontrollerem az audio drivert?

Figyelt kérdés

Van egy sinn7 kontrolux 61 midi billenytyűzetem. Van egy alaplapi Realtek hangkártyám. És végül egy Samson stúdió mikrofonom.

Felraktam az asio4all audio drivert, mert kell egy jó driver a mikrofonhoz, és ezt találtam. A baj az, hogy ha fent van ez a program, nem megy a midi billentyűzet, valószínűleg nem támogatja az asiot.

Vagy nem ez a baj?

Valaki tud valami másik drivert?

Mit tegyek?



2013. ápr. 7. 19:42
 1/3 Orosházi Ramón válasza:
Nekem van egy házistúdióm és nem értem pl hogy a mikrofonhoz minek neked ASIO?? Neked inkább egy stúdiósprogram kellene meg pár VST, amiket meg tudsz szólaltatni a midi billentyűzeteddel! A programon belül beállítod hogy az ASIO-t használja vezérlésre, mert az alaplapi hangkártya vezérlője elég fostos (mellesleg ha zenéléssel akarsz foglalkozni akkor vennék egy alap stúdióhangkártyát is)!! A mikrofonnak semmi köze az ASIO-hoz, mellesleg ez az ASIO4ALL a legjobb vezérlő, én is ennek a béta verzióját használom!!
2013. ápr. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem voltam elég egyértelmű. Nem az asio és a mikrofon kapcsolatával van a baj, az rendben van, köszönöm. Cubase 5-öt használok, van egy rakat VST-m, minden megvan. A baj az, hogyha Cubaseban beállítom, hogy az asio4all drivert használja, akkor az valamiért leblokkolja a MIDI billenytűt és nem szól. Ehhez van ötleted?
2013. ápr. 10. 07:08
 3/3 Orosházi Ramón válasza:
Jelölj be facebook-on, megdumáljuk!! :) Név: Orosházi Ramón
2013. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!