Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék 2 giga ramot-vásárol...

JCheezas kérdése:

Szeretnék 2 giga ramot-vásárolni csak nem tudom milyen kell mert nem értek ehhez a Hardvare nyelvhez. Ha lehet linket is ahol megrendelhetem?

Figyelt kérdés

Alaplap neve Asus P5KPL-AM EPU

Busz típusa DDR2 SDRAM

Busz szélessége : 64 bit

2 giga telepített ram

32 bit



2013. ápr. 7. 19:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Az oldalon ezt is találtam

2 x DIMM, 4 GB

2013. ápr. 7. 19:45
 12/14 A kérdező kommentje:
Kingmax KLDE88F-B8KY6 ilyenem van most keresgéltem de sehol semmit nem talaltam nem tudnátok egy olyan oldalt linkelni ahol megtudom rendelni?:)
2013. ápr. 7. 19:47
 13/14 anonim ***** válasza:

Attól tartok ezt már újonnan nem sűrűn lehet kapni.


Keress rá a google-n a "Kingmax KLDE88F-B8KY6" kifejezésre, arra elég sok találat van, használtan meg lehet őket venni viszonylag jó áron. Elég ritka, hogy ezek meghibásodnak és átverjenek vele.

2013. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek nagyon.Ez tényleg egy igazán rendes oldal rendes emberekkel.Van egy hozzá értő barátom csak nem tudtam mostanában elérni.Ő talált 1-darabot és megrendelte nekem :) Köszönöm mindenkinek
2013. ápr. 8. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!