Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DDR2 RAM Bővítés kérdés?

DDR2 RAM Bővítés kérdés?

Figyelt kérdés

Most van 2x1 GB SAMSUNG 533Mhz-es RAM a gépemben,ha vennék még 2x1GB 533Mhz-es,de más márkájú(CSX) ramot,akkor az tud együtt 4GB-ként futni? vagy akkor a másik kettőnek is Samsungot kell venni?


Az alaplapomba 4db fér,és összesen 8gb-ot tud kezelni...


2013. ápr. 7. 00:49
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen a lap?
2013. ápr. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan,egy átalakított brand-gép-ről lenne szó,Fujitsu Siemens Esprimo,de 2 perc megnézem az alaplapot everest-tel...
2013. ápr. 7. 01:09
 3/8 A kérdező kommentje:

Fujitsu Siemens D2461


Itt egy kép a leírásának erre vonatkozó részéről:

[link]

2013. ápr. 7. 01:12
 4/8 anonim ***** válasza:
menne, akár magasabb mhz-t is rakhatsz bele, de ilyenkor az elérhető legkisebb mhz-en fog futni. jelen esetben 533.
2013. ápr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe kitölteném az egész 8gigát,ja és hány bites az oprendszer?
2013. ápr. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem költenék rá egy fillért se.
2013. ápr. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Osynho ***** válasza:
Ilyen gépre valóban nem sok értelme van költeni, pláne nem jó drága ddr2-es ramot. Nem hiszem, hogy a kevés ram lenne a fő gondja. Bár leírhatnád a pontos konfigot.
2013. ápr. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 P.O.C. ***** válasza:
Jól mondják előttem. Ez egy régi AM2 -es konfig. Ne a RAM -ra gyúrj, mert nem lesz belőle semmilyen előrelépésed. Csak a pénzedet szórod vele feleslegesen. Szabadulj meg ettől a géptől minél hamarabb. De ne "márkás" gépet vegyél legközelebb, hanem alkatrészekből összerakott szabvány ATX -et. Ugyanis ennek az FSC -nek még házát sem tudod felhasználni, mert nem mennek bele a szabvány ATX, mATX alaplapok, mivel az FSC saját szabványt dolgozott ki.
2013. ápr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!