Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gameport usb átalakító?

Gameport usb átalakító?

Figyelt kérdés
Üdv.Szeretnék készíteni egy gameport-usb átalakítót, mert a gépemen már nincs gameport csatlakozó.azt hiszem a gameport az 18 tűs/tűhelyes, de van nekem egy joysticom ami csak 15 tűs. Megoldható lenne?mert szeretnék egy kormányt építeni.
2013. ápr. 6. 18:44
 1/5 A kérdező kommentje:
De van iszonyat régi hangkártyám amiben van gameport de nemtudom belehet e rakni.
2013. ápr. 6. 18:53
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Miért ne lehetne? Csak driver legyen hozzá. Ha az integrált hangkártyád modernebb vagy jobb minőségű, még azt sem kell letiltanod. Csak beállítod hogy hangképzésre meilyket akarod használni.


Amúgy van átalakító, csak elég borsos áron:

[link]


Abból már akár elve USB -s játékvezérlőt is veszel.

2013. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem.A hangkártyát megpróbálom beletenni.Csak hát nagyon régi.(több mint 10 éves) Pont ezért szerettem volna így házilag megoldani egyet, mert nekem ez egy kicsit sok lenne érte.
2013. ápr. 6. 19:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos a hangkártya sajnos nem illik bele mert régebbi a csatlakozója. :(
2013. ápr. 6. 19:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Sőt! Mint rájöttem ez nem hangkártya, hanem nemtudom, mert ezen van egy 15 tűhelyes csatlakozó és egy 25 tűhelyes csatlakozó.
2013. ápr. 6. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!