Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy új RAM kártyát szeretnék...

PATRICK1310 kérdése:

Egy új RAM kártyát szeretnék venni csak azt nem tudom . Hogy milyen legyen mert ahogy nézegettem h más a bevágás vagy mi azt hiszem, hogy CL9 és CL11 vagy mi . Nem tudom . Itt az alaplap neve : Packard Bell SJV52_DN?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezeket nem 4gb memóriával szerelték?

DDR3-as notebook memória kell bele. 1066mhz-es DDR3 SO-DIMM memória így kérd a boltban!


Szerintem 4gb fölé nem érdemes menni.

2013. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
CL az az időzítés (CAS Latency), minél kisebb annál jobb! A bevágás azonos típusok/generációk esetén ugyanott van (DDR2 foglalatba viszont nem megy bele a DDR3 például). Ha a kérdéses gép egy notebook, akkor direkt úgy kell venni, mert kisebb modulok mennek bele (SO-DIMM), mint az asztali gépekbe (DIMM).
2013. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abban osztom az első véleményét, hogy ha 4GB-t szeretnél bővíteni nagyobbra, annak valószínűleg nem sok látszata lesz teljesítményben, hacsak nem valami spéci dolog miatt kell sok RAM. Normál esetben 4GB RAM is bőven sok.
2013. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ amúgy 2GB DDR3-as ramom van és Sony Vegas-nál a lementés sokáig tart azért kellene több ram
2013. ápr. 7. 11:29
 5/5 A kérdező kommentje:
[link] ez jó lesz bele ?
2013. ápr. 10. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!