Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a processzor jó lenne ebbe...

Ez a processzor jó lenne ebbe az alaplapba?

Figyelt kérdés

Alaplap:hewlett-packard 08b8h

Processzor:Intel Core2 Duo E8400



2013. ápr. 6. 10:21
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Pillanat!!!

Hol mondtam én egy szóval is hogy akarok bele venni cpu-t?!Meg hogy görcsölök?Te egy kicsit el vagy tévedve úgy látszik előbb gyakorolnod kéne az értő olvasást hogy megértsd azt amit olvasol és csak utána válaszolgatnod!

2013. ápr. 11. 22:03
 22/33 anonim ***** válasza:
57%
mekkora jani agy
2013. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
57%
vagy
2013. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Hűtsd le magad!Nyugi öreg.Nem kell itt a saját marhaságodon idegeskedni.

2013. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Mekkora barmok egy helyen...
2013. ápr. 12. 15:35
 26/33 Edward Cullen ® ***** válasza:
28%
Nincs szükség itt okoskodásra.. ez az oldal azért lett létrehozva ,hogy a lehető legegyszerűbben válaszoljunk a kérdésekre. Igaza van a kérdezőnek. Feltett egy kérdést egy egyszerű egy Igen-Nem el meg lehet válaszolni. Nincs rá szükség ,h hülye szájbergyerekek trollkodjanak és belekössenek minden egyes szóba.
2013. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
57%
mi megmondtuk neki hogy nem xD
2013. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ja megmondtuk neki.Ha majd olvasgat szakirodalmat akkor rájön,hogy otthoni használatra készült processzor nem megy szerver alaplapba.Nem tudtam eldönteni,hogy csak trollkodik a kérdező vagy komolyan gondolja.Minek kell ezzel biztosra menni?Ha annyira nem vágod akkor utánanézel a dolognak,de ha érzed,hogy sántít akkor nincs értelme feltenni ezzel kapcsolatban kérdést sem,hiszen úgyis tudod,hogy nem fog klappolni.Egyébként nem okoskodtunk.Ő szállt el magától meg neki állt feljebb.
2013. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
2 teljesen hülye értetlen barom.Fogjátok már be a büdös pofátokat most már és fejezzétek be biztos 2 jó nagy parasztok vagytok 2 tizedéves taknyos gyerek aki azt élvezi ha beleköthet valakibe.Amúgy meg pont nem én szálltam el magamtól hanem ti!!!Ilyen embereknek mint ti ketten nem ez az oldal való hanem a hogyankössünkbeleamásikba.hu oldal lenne a megfelelő...A másik meg ha nem tetszik a kérdés nem kell rá válaszolni.
2013. ápr. 13. 22:01
 30/33 Edward Cullen ® ***** válasza:
42%
Most mi az egyszerűbb? Utánanézni és órákig keresgélni, vagy feltenni itt a kérdést és valaki válaszol rá aki kapásból tudja? Az ember természeténél fogva mindig a könnyebb utat keresi. - és ez nem biztos ,hogy rossz dolog. Valaki például nem akar informatikus lenni. Ez olyan mint amikor kérdezel valamit az orvostól a betegségeddel kapcsolatban. Az orvosnak is el kellene küldenie könyvtárba ,hogy keress szakirodalmat? Vagy ledegradálnia ,hogy hülyeséget kérdezel? Nem tudom ,hogy ha vki tudja a válasz miért kell itt hencegnie és kötekednie a másikkal. Valószínűleg azért van mert a való életben nem ér el sikereket és itt próbálja fitoktatni a lexikális tudását amivel a való életben körülbelül semmit sem ér.
2013. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!