Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek jól jártam ezzel...

Szerintetek jól jártam ezzel a kártyával?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit olcsóbban vettem.

Sapphire-t a híres neves Black Screen miatt nem mertem venni. Ja és 1366x768as monitoron fogom a játékokat tolni.



2013. ápr. 3. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Jól.


Azon a felbontáson mindent szépen fog vinni.

2013. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lett volna olcsóbb is, de jó. Én erről a "híres" balck screen-ről még nem hallottam. (És annak ellenére, hogy Sapphire kártyám van még nem is tapasztaltam).
2013. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

...ostoba vagy.

A Sapphirenél ESETLEG az Asus jobb,esetleg. Annyi, hogy Asusnak jobb a hűtése. Fogalmam sincs milyen Black Screenről beszélsz.

2013. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt pár gyári hibás Sapphire, azokra volt jellemző a black screen. De Én inkább a 7870-eknél hallottam róla, és újabban már azoknál sincs tudtommal.
2013. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én az iponon olvasgattam kb. majdnem minden vevőnél ezt a black screenes dolgot. Ha jól emlékszem neked HD7870ed van, és ez a (Sapphire) HD7850 2GB-os modelljeinél gyakori.


Azért nem az XFX-et vettem, mert ha jól néztem arra csak 1 év gari van erre meg 3. 46k-ért szerintem elég jó vétel volt ez az msi is.


amúgy köszi a megnyugtatást. :)

2013. ápr. 3. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert a Powercolor,VTX3D,MSI rosszabb a Sapphire-nél ugye?
2013. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7850-nél egy blackscreenről sem hallottam, csak 7870nél.
2013. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Itt írják a hozzászólok nem én találtam ki:

[link]

2013. ápr. 3. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!