Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik processzor a jobb?

Melyik processzor a jobb?

Figyelt kérdés
szeretnék új gépet venni és az lenne lenne a kérdésem hogy melyik processzort vegyem meg? melyik a jobb? intel core, amd athlon, vagy amd phenom?? ezek közül szeretnék venni de melyiket válasszam? melyik a jobb?
2013. ápr. 2. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én Intelre esküszöm. Nálam gyönyörűen muzsikál a Intel Core i7-3770K 3.5GHz-es procija, igaz közel 85 ezer Ft.
2013. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Menyid van teljes gépre?

Amiket irsz ma már inkább csak használtan érik meg már ha ara is gondoltál amit irtál

2013. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát kb 50 ezrem lenne rá
2013. ápr. 2. 20:21
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Használtan akor igen

Hardverapro.hu pl.

Dual Core Exxxx

Core 2 Duo Exxxx

Athlon II x2, x3, x4

Phenom II

2013. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Természetesen ha procit külön venéd akor 10ezer vagy alatta
2013. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én abba az oldalba nem bízok. a hardverapró olyan hogy nem raknak fel képeket. sok ismerősömmel t9rtént olyan hogy rendeltek valamit előre utalással vagy akkor amikor kihozza a futár és nem jött meg amit rendelt hanem egészen más, vagy nem kapott semmit csak volt valami nehezék a dobozba. úgyhogy nem szivesen rendelnék vennék ott
2013. ápr. 2. 20:40
 7/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ez nem az oldalon múlik hanem RAJTAD és az eladón

Nekem tökmindegy honan veszed nem azért irtam...

2013. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!