Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel 82852/82855 GM/GME...

Intel 82852/82855 GM/GME 128MB ilyen típusú alaplapi videókártyám van és érdekelne hogy tudom e húzni a memoriáját?

Figyelt kérdés
Olyan értelemben értem hogy ramból nem e tudok neki többet adni/engedélyezni hogy használjon. Biosba néztem de ott csak 64/128 ezek a varriációk vannak. :/
2013. ápr. 2. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Hiába adsz neki többet akkor kevesebb marad a rendszernek, és még ha adsz is neki ( nem tudom milyen ramod van) nem biztos, hogy lesz olyan gyors a videokártya, hogy kihasználja azt a mennyiséget amennyit te rápakolsz.

Inkább szánj rá 5 rugót és nézz körül használtak között jobban jársz, láthaó lesz a külömbség.

2013. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Hiába teszel egy Trabira spojlert, attól az még Trabi marad (és minden tiszteletem a Trabi tulajoknak)
2013. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors kommenteléseket! Az az igazság eddig Geforce 8500 GT volt benne csak unalmast mondot és most 1 hónapig ezzel kell el lennem addig nincs kessem :/ Amúgy a ramom 2GB os kingston DDR2 A procim meg 3,2 GHZ-s. Szóval a rendszer úgyse használja ki jelenleg mindet azért gondoltam ha lehet addig adok neki belőle..
2013. ápr. 2. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nem lenne többet adni neki.
2013. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tamasoft ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy mi éri meg, meg mi elől veszi el, hanem, hogy lehet e növelni. A válasz az, hogy sajnos nem lehet növelni, mert az alaplap ennyit támogat, és nem többet.
2013. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tamasoft köszi szépen erre voltam kíváncsi.. :)
2013. ápr. 2. 14:40
 7/7 anonim ***** válasza:
De ha egyszer egy százalékkal sem lesz gyorsabb?
2013. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!