Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pc-t szeretnék venni játékra,...

Pc-t szeretnék venni játékra, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

240-250 ezrem van rá .monitorom fullHD.

Procinak amd fx 8320 szeretnék



2013. ápr. 2. 13:06
1 2 3 4 5 6
 41/57 gagyio ***** válasza:
0%
ez de vicces..mi ez a sok "buta" kérdező manapság ?..240ből nem fogsz Cysis 3-al játszani ..full hdban felejtős..és honnan jött ez hogy "gondolhatod hogy nem 100éves játékokhoz kell" NEM mondod ..azt hittem pedig...komolyan..(-.-) mondj egy játkot ami a legdurvább lenne a gépednek ..és akkor megnézzük mit tehetünk. (és az is fajin hogy én mentelek meg (lehet) attól hogy a semmire vegyél egy 7970et mondjuk amikor kiderülne hogy nem kell neked crysis 3-hoz ..-.-)
2013. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
41%

"240ből nem fogsz Cysis 3-al játszani ..full hdban felejtős"

Ezzel is bizonyítottál újra...

2013. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
49%

"

Vicceltem,csak arra akartam utalni hogy 2db HD7970 fog fogyasztani rendesen. :)

"

Attól nem félek, a Seasonic Platinumom bírni fogja.


Gagyio, te meg légy oly szíves, és ásd el magadat már, mert egyre csak magadat égeted le, hogy mennyire buta vagy. Lemerem fogadni, hogy egy 10-12 éves srác vagy, aki ide jött, aztán itt névtelenül okoskodhatsz. Meg mi az, hogy 240-250-ért ne játszon Crysis 3-al? Tényleg ennyire buta vagy? Arra elég egy 150 ezres gép is (Athlon 750k+7870) és mediumon simán viszi(Full HD). Akkor 250-ből nem lehet játszani vele? NEEEE!

Azért csak kíváncsiságból megnézném neked milyen húdeszuper géped van :D


Na és hát, mi értelme lenne most venni egy SSD-t a 7970 kárára? Hiszen játszik vele, és nem hiszem, hogy az az 1 perc sokat számít, míg betölt neki a windows. 7970 és 7870 között hatalmas a szakadék, főleg Full HD-ban, mivel a 7970 az egy felsőkategóriás, a 7870 meg a középkategória "csúcsát" jelenti.

Ohh, és 10x leírta már, hogy JÁTSZANI SZERETNE VELE, akkor meg feletsd már el a 7870-et ebben az árkategóriában, nem tudom még hányan írjuk ezt le neked, hogy végre megértsd azzal a hatalmas nagy IQ-ddal.

2013. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 gagyio ***** válasza:
0%
Nem 12 vagyok :) Akkor valahol youtube-on írogatnék kommentba olyanokat hogy első..amúgymeg figyuzd nekem mindegy mit vesz AZ Ő pénze ha ti azt mondjátok azt fogja venni mert nem ért hozzá :)(akkor nem itt kérdezné hogy 250ből ki tudna jó gépet játékra..)szóval én nem fogok itt többet írni..mert megtanultatok linkelni kiskorban GRATULA hozzá:)(képfeltöltéses keménylegény) Hát legyen ..akkor vegyen magának atomgépet..de ez a szerencsecsomag még azt se tudja leírni KÖRÜLBELÜL mivel akarna játszani..NEM hogy egyből Crysis 3 ..ne nevettes már..
2013. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:
Még azt megkérdezném hogy ez a konfig támogatja a windows 8 at?
2013. ápr. 2. 14:50
 46/57 gagyio ***** válasza:
0%
Na jó ezt muszáj lesz most : MI az hogy támogatja-e a win8-at ? :S ejj és még én nem értek hozzá ajajaj na mind1 megnézem a többi választ :)
2013. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
61%

Persze támogatja,de inkább Win 7-t tegyél fel.

Win 8 mobil eszközökre van inkább.

2013. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
Te gagyio,szerintem azért van ez az oldal hogy ha nem tudunk vagy nem értünk valamihez itt megkérdezük.
2013. ápr. 2. 15:13
 49/57 gagyio ***** válasza:
0%
Rendicsek. Ez így igaz. Na de ezen nincs mit érteni :) De mindegy ha így nézzük igazad van ebben .:)
2013. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
47%

"szóval én nem fogok itt többet írni."

Hála az Istennek.


"mert megtanultatok linkelni kiskorban GRATULA hozzá:)(képfeltöltéses keménylegény)"

Ha nem esett volna le, bár ezt a te értelmi szinteden megértem, azt azét linkeltem be hogy kifejezzem magamat.


"de ez a szerencsecsomag még azt se tudja leírni KÖRÜLBELÜL mivel akarna játszani..NEM hogy egyből Crysis 3 ..ne nevettes már.."

Még mindig a játékok között van a Crysis 3, és a többi nagy gépigényű játék is.


"Még azt megkérdezném hogy ez a konfig támogatja a windows 8 at?"

Persze, ha tetszik a kinézete tedd fel, nem muszáj használni azt a "érintőképernyős" részét.

Nekem is Win8 van, kinézetre szerintem jobban tetszik.

2013. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!