Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mondanátok nekem olyan nyomtat...

Mondanátok nekem olyan nyomtató-típusokat, amelyek még "hagyományos" azaz nem chipes patronnal működnek?

Figyelt kérdés

azaz pl nekem most is van a HP 710 c-, na most 2000,- FT bele az utángyátott patron és tök sok tinta van benne. Rengeteget tudok vele nyomtatni.


Az újakat meg mind ilyen 8 ezer körül látom, aztán fele tinta van benne, és persze chippel ...


Létezik még esetleg "régi" típus, amit manapság is lehet újonnan venni?


Ha lehet, konkrét típusszámokat írjatok, köszi !!



2013. ápr. 2. 12:22
 1/5 anonim válasza:

Mi a baj a chipessel?

Nekem volt epsonom chippes volt, a patron 450Ft/db volt bele .

Újakból is azokat szoktam ajánlani ami több patronos (4-6patronos) Canon, Epson utángyártott patron az újakhoz is max egy 1000Ft/db és elég sokáig bírják.

Az olcsó nyomtatóba (2 patronosok) meg persze hogy drága a patron. Szerinted miből hoznák be az árát a nyomtatónak, ha anyagárnál is olcsóbban adják? :D

Vegyél inkább picit drágábbat, de több patronost. Ezeknél egy valamire vigyázz, hogy a fej ne száradjon be, mert akkor kuka.

2013. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

na azlrt ez nem egészen van így

tudom h a festékre mennek rá mint üzlet, de pl ez se annyira olcsó amit vettem újonnan, és mégis 6000 és 8000 Ft bele a patron ...


Viszont hallottam, h informatikusok állítólag ki tudják ütni ezt a kódot vagy mi a frászt, nem tudom pontosan, lényeg h nem fogja igényelni a chipet.

ez igaz lehet?


Na meg mellesleg nagyon viccesek, egy HP nyomtatóval nyomtattam kb 40 oldalt és kész, kifogyott. na azért ...

2013. ápr. 4. 12:17
 3/5 A kérdező kommentje:

nos, körbe néztem, vettem is, de állíytólag már nem létezik chip nélküli.

hogy mi a bajom?

elmondom:

a régi 710C-vel a 2000,- Ft-os patronnal baromi sok oldalt kinyomtattam, de tényleg, már hihetetlen mennyiséget, de persze abban 45 ml festék van.


Na most vettem egy HP 2516-ost, mert állítólag még mindig ez a leggazdaságosabb, de hát alig egy hete van meg, de már a második patront teszem bele, és persze kb 5 ezer Ft, utángyártott pedig nincs. + rá is van írva, hogy kb 360 oldal kinyomtatására elég a patron, és hiába állítom economy fastra, akkor is hamar kifogy, és 18 ml festék van abban, ami állítólag már duplának számít náluk ... a hp 710-esemmel meg ennek a többszörösét nyomtatom ki, töredék áron.


hát ez a bajom ... hiába, le kell szokni a nyomtatásról :)

2013. ápr. 11. 08:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Brother (elvileg) az összes
2013. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

De még jó hogy írtam, hogy olyat vegyél amibe színenként kell bele rakni a patront.


Canonokba az újakba 525/526-os epsonba 1281-es patron kell, az utángyártott max 1000/db és csippes, nem kell kiütni meg ilyenek.

2013. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!