Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem törli le a pendrive-...

Miért nem törli le a pendrive-ról a filmet? (lent)

Figyelt kérdés

Eleinte nem is engedte letörölni, most hogy sikerült ugyanúgy nem szabadult fel az az egy giga hely, amennyit a film foglalt. Ahogy nyomok egy frissítést, mindig visszaállítja, de úgy, hogy nulla kilobyte-s.


Próbáltam már átnevezéssel, meg úgy is, hogy törlés után eltávolítottam az eszközt, majd 1-2 percre rá visszadugtam, de semmi...


2013. ápr. 1. 18:06
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Ment le róla ami kell, majd formázd meg.
2013. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most már jó! Köszi. :)


Még annyit kérdeznék, hogy abban az esetben a pendrive-nak vagy az USB-portnak van-e baja, ha sokszor magától eltávolítja az eszközt? Volt, hogy csak egy kicsit beleütközött a kezem a pendrive-ba, és már rögtön úgy érzékelte, mintha kihúztam volna a gépből.

2013. ápr. 1. 18:25
 3/4 anti paladin ***** válasza:

Csak tipp de előfordul, hogy ha pendrive-ról játszod le a filmet, akkor a lejátszó elmenti a film elérési útját és emiatt nem engedi törölni. Gyorsítótáraz-e, adatokat ment-e, hogy a későbbiekkben gyorsabban nyissa meg a fájlt, pontosan nem tudom (nem ástam bele magam mélyebben).


Nálam segített, hogy a lejátszó megnyitás funkciójával valami olyan fáljt nyitottam meg ami a vinyón volt és nem a pendrive-on.

2013. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Először mindig azt írta, amikor törölni akartam, hogy "nem lehet letörölni, mert használatban van". Ekkor kivettem a lemezt a gépből, akkor már nem ellenkezett törlésnél, de aztán egy frissítés után visszaállította, de úgy, hogy 0KB-os volt, közben hely meg nem szabadult fel.
2013. ápr. 1. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!