Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elállítottam valamit a laptop...

Elállítottam valamit a laptop SETUP menüjében és most nem indul el. Valaki valami tipp, hogyan vonhatnám vissza az egészet?

Figyelt kérdés

MOst kaptap a laptopot,erre én meg elcsesztem az egészet x.x


XP volt rajta én meg újraraktam és win7et tettem rá..


Most pedig vissza akartam rakni rá az XP-t,mert adott programok nagyon szarakodtak a win7-alatt


Mivel win7 legújabb verziója volt fent és az XP-ből egy elég régit akartam rárakni,nem akarta csak simán beolvasni a cd-t a gép.

Beakartam állítani,hogy CD-ről Bootoljon a gép

Bementem a setup menüjébe és ahol láttam a boot szót elkezdtem állítgatni,megtaláltam vlmo CD_rom -os feliratot..elmentettem


Újraindítottam...és lám...Nem kapcsol be :((


Még csak a Boot és a SETUP menübe se akar belépni..


Valaki valami magoldás?:(

FujitsuSIemens AMilo Li1718-as a laptopom


Ha valaki tudna valami megoldást,az most megmentené az életemet!:D

16/l


2013. ápr. 1. 14:23
 1/3 A kérdező kommentje:

Huu..minden visszavonva,nemto mh. hogy ,de visszacsináltam mindent xD


Viszont akkor meg az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudnám megoldani,hogy Win7-re XP-t telepítsek?:/ Esetleg vlki vlmi tipp?

2013. ápr. 1. 14:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az XP telepítőlemez akkor jó helyen nézegetted

A setupba átállítod cd re, és elindítod a lemezről, és a telepítést végigköveted, a winchestert formáz le.

2013. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
aaahaa..akkor lehet tudom h. h. kell,köszi:)
2013. ápr. 1. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!