Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó tablet, myaudio 216dcc?

Ez jó tablet, myaudio 216dcc?

Figyelt kérdés

Egész eddig samsung galaxy tab 2 7.0-át akartam venni, de egy tescoban megláttam ezt, és megnéztem neten is, és szinte mindenből jobb mint a samsung (hdmi kimenet, szabványos töltő, sully, képernyő (bár kicsit nagyobb)). Lehet hogy csak a márka miatt van, hogy a samsung ennyivel drágább. vagy, erre megfelel:rss hírfolyam olvasása, ebook olvasás, netezés, esténként a tv-re kapcsolva online filmnézés(most a gépemet használom de sokat eszik és hangos), és néhanapján játék.


Továbbá a tescoban a dobozon az is rajta volt hogy super tv 2 tablet, ez miben ad extrát?



Ajálanátok ezekre?


2013. márc. 30. 20:54
 1/3 A kérdező kommentje:
és egy concorde tab play-szerintetek milyen, szerintem jobb mindkettőnél
2013. márc. 30. 22:10
 2/3 anonim válasza:
myaudiot semmiképp ne válassz, nagyon rossz tablet márka. A samsung tabletnél az a helyzet, hogy egyrészt a nevét , másrészt pedig a minőséget fizeted meg. az igényeidet mindegyik kielégítené, ha a myaudiot választod számíthatsz lassulásra, lefagyásokra, kompatibilitási problémákra stb... A concorde rokee egy jó tablet, de én mégis a samsungot választanám, mert én sokkal jobban bízom ismert gyártok termékeiben. De ez az én véleményem, szóval szerintem a samsung, de ha te olcsóbban akarsz kijönni akkor a concorde is megeteszi.
2013. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
előző vagyok bocs elírtam a concorde tab play-re gondoltam
2013. aug. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!