Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja lehet a gépemnek?

Mi a baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy gépem gigabyte GA-H61M-S2V-B3 alaplappal

8gb rammal

HKC Ház 7045ND fekete 400W táppal

és MSI nvidia gt440 videokártya

mondhatni megkímélt gép és azért sem értem miért csinálja azt, hogy ha vagy előre vagy hátra be van csatlakoztatva valamilyen eszköz pl a fejhallgatóm vagy a fülhallgatóm vagy a 2.0-ás hangszóróm 5-10 percenként legalább egyszer olyan hangot ad ki mint mikor a virtual dj-ben a zene 1/32-es loop ban van szóval olyan "rezgő" vagy nem is tudom, hogy mondjam érthetően. És közben a gép is megfagy ez körülbelül 1-2 mp-ig csinálja, de már nagyon idegesítő körülbelül 2 hónapja ilyen... Ha nincsen bedugva semmi akkor semmi baja sincsen. Szóval nem fagy le a gép.



2013. márc. 30. 15:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérdést rosszul írtam bocsi: Helyesbítek: mi baja lehet a gépemnek?
2013. márc. 30. 15:29
 2/3 zakhaev ***** válasza:
az szerintem vagy laphiba vagy a driverei rosszak, frissítsd az összes laphoz tartozó drivert.
2013. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm frissítettem a drivereket, de minden esetre be fogjuk vinni a gépet ahol vettük oda úgy is van még

2 év garancia a procira és a ramra és az alaplapra és 1 az íróra és 1 a videokártyára a merevlemezre és a házra már lejárt :( szóval remélem nem a merevlemezzel, vagy a házzal lesz a baj :)

2013. márc. 30. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!