Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mi, illetve miért...

Szerintetek mi, illetve miért történt ezzel a videókártyával?

Figyelt kérdés

Egy Nvidia Geforce 8600 GTS-ről van szó.

[link]

[link]


2013. márc. 30. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
ennek valószínű hogy annyi!! túlmelegedett
2013. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, ez kaputt! Elektronikai hulladéknak leadhatod, vagy kiteheted dísznek a falra.

Szegénynek vagy nagyon melege volt, vagy valaki Tarzankodott vele.

2013. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megpróbáltad megszögelni?:) Baromi jól néz ki, kereteztesd be.
2013. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El kell, hogy szomorítsalak. A videókártyád meghalt!
2013. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy meghalt a kártya, de nagyon érdekel az oka. Egyrészt tudományosan, másrészt azért, hogy esetleg tanuljak a dologból.


Próbáltam volna "megszögelni", de a kivált rész nem jön le a hűtőbordáról.. :-)

Szerintem is jól néz ki, csak kár, hogy újat kell venni.

2013. márc. 30. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
a tudományos magyarázat ,hogy a nagy hőtől egyszerűen elpattant a processzor mag. hogy miért: a képen nem látszik aktív/passzív hűtés volt-e,de szerintem aktív, (lehet venti leállás, etömődött hűtésbordák stb.) és függ hogy hogyan használtad (internet, video, játék stb)ami miatt jobban melegedhetet, és még esetleg számításba lehet venni mondjuk a nem megfelelő tápellátást is.
2013. márc. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A hűtés passzív volt:

[link]

Nem hajtottam különösebben, filmnézésre és kisebb játékokra használtam mostanában. Ezért nem értem, miért lehetett olyan melege. Meg azt is néztem, hogy hőtől is ilyen szilánkosan "szakadna" szét?

A tápon is gondolkodtam. Nem felső kategóriás, de nem is a legalja szerintem. Egy 450 W-os Cooler Master. Bár attól még megsüthette.

2013. márc. 31. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!