Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tudnátok ajánlani ehhez...

Mit tudnátok ajánlani ehhez az alaplaphoz?

Figyelt kérdés

A mostani gépem:


Alaplap: MSI P45 Neo-F

RAM: Geil 2x1Gb 800Mhz CL5 DDR2

Processzor: Intel Dual Core E5200 2.5 Ghz LGA775

Videókártya: Sapphire HD 4650 515Mb DDR3 PCI-e VGA

Táp: Chieftech DT450A2 450W Active PFC 12cm

Monitor: LG Flatron L1942T 19" max felbontás 1280x1024


Úgy döntöttem, hogy nem veszek csak CPU-t,RAM-ot, és VGA-t a kérdés az lenne, hogy milyet vegyek, mivel nem vagyok 1 nagy szakértő és máshol nem nagyon hajlandóak segíteni az emberek, ezért felteszem itt a kérdést. Nagyjából 40-50 ezer forintom van rá de 50 a plafon. Mielőtt valaki azt írná, hogy vegyél egy jobb alaplapot és egy AMD procit annak azt üzenem, hogy nem jönnék ki 70 ezer alatt, főleg hogy most a DDR3-mas RAM-oknak az ára is az egekben van. Szóval egy 4 magos Intel procira gondoltam LGA775-ös foglalattal használtan, RAM és a VGA pedig kérdéses.



2013. márc. 29. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Vennék bele még 2x1GB RAM-ot, akkor még a dual channel is valószínűleg megmarad.

Mondjuk ezt:

[link]

Proci:

[link]

VGA:

[link]

2013. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hardverapróról rendelni merész dolog de majd megoldjuk. :D
2013. márc. 29. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem merészebb mint bárhol máshol használtat venni.
2013. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Életembe nem vettem még semmit onnan, viszont sokkal több cucc van ott mint pl: vaterán. A merészt arra értettem, hogy sok a csaló ahogy elnéztem, a személyes átvétel meg nekem necces sajna.
2013. márc. 29. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!