Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech Gamer egér?

Logitech Gamer egér?

Figyelt kérdés

Legfőképp Fps-re használnám, nem vagyok hardcore gamer, de elég sokat játszom.... elég nagy kézzel rendelkezem,nyáron izzadós a kezem, 2 egérre gondoltam: G400, és g500. sokallom a g500 ért a 15k-t szerintetek megéri a g400 is?attól függetlenül, h az csak optikai?.... egérpadot is akarok arra max 3k-t áldoznék, erre gondoltam:

Steelseries QCK Steelpad MINI egérpad


2013. márc. 29. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem G500-as van, de a G400 is bőven jó egér és bőven elég.
2013. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

(most pontoztatom le magam), de a G400 jobb mint az 500.


"attól függetlenül, h az csak optikai?"

A marketing bullshitet nem kell elhinni, mai napig a jó optikások az ajánlottabbak.

2013. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtök válaszát, Heart, nem pontozlak le, ''pont egy ilyen kommentet vártam''.. nem szeretem énse a "parasztvakítást".. még 1x nagyon köszönöm ,ment a zöld kéz!
2013. márc. 29. 18:58
 4/5 A kérdező kommentje:
még annyi lenne a kérdés, hogy a fent emlitett egérpad kompatibilis lessz e , a G400-al? (Steelseries QCK Steelpad MINI egérpad) ill max 3 ezerért tudtok e mást ajánlani... amint kapom a választ zárom is a kértést. 1000 kössz..
2013. márc. 29. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen jó pad, nyugodtan veheted ha méretre is megfelel(hát nem egy low senseseknek tervezett a mini).
2013. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!