Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen FEJhallgatót vegyek?

Kuko kérdése:

Milyen FEJhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Fejhallgató vásárlás előtt állok és nagyon szeretnék venni. 20-25k van rá milyet ajánlanátok? Én amit kinéztem azok ezek lennének.5.1 vagy 7.1 et szeretnék mikrofonosat.


Roccat Kave (Szidják)

SteelSeries Siberia v2 (Kinézete annyira nem tetszik)

Razer Charcharias (Stereo)

E-3LUE Mazer Blue Light Gaming Headsets (Stereo)


2013. márc. 28. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem Roccat Kave-m van.Nincs vele bajom, menő meg minden, DE ez a fejhalgatós 5.1-7.1 ló*aszt se ér.Ismételen ló*faszt se.Próbáltam már SteelSeries-t is, ugyan olyan mint a többi.Bátyámnak sztereója van, és mikor felvettem azt, semmi külömbséget nem hallottam.Szerintem NEM érik meg ezek a fülesek ezt a pénzt.Én is emgbántam hogy ilyen drágáér vettem fejhalgatót full feleslegesen, miközben sokkal értelemsebb dolgokra is költhettem volna.


Ha nagyon kell az az 5.1-7.1 akkor csak igazi nagy rendszerben érdemes gondolkozni véleményem szerint.

2013. márc. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nem tudom mire írod, hogy sztereó, de ha a hangzásra akkor butaság, ugyanis mono nem is létezik.. alapból két füled van...
2013. márc. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jól van naa :) Első köszönöm szépen de azért csak van különbség.. Még mindig nem tudom mit vegyek :)
2013. márc. 28. 00:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy azért írtam a stereót mert a kave 5.1 és a steel is!
2013. márc. 28. 00:56
 5/9 BM-Striker ***** válasza:

Egyébként van mono is, ott csak az egyik oldalon van hang, pl egy ilyen [link]


Följallgatóból tényleg nem éedemes ilyen 5,1 vagy 7,1-eset venni.


Inkább ilyet:

[link]

2013. márc. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem a siberiat vegyed,nagyon-nagyon fasza cucc a stereo meg a térhatású verziója is..
2013. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a kinézete meg ne zavarjon,a fejeden lesz,nem látod majd..
2013. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2. válaszoló, Te viszed a mai nap a prímet. Itt a fél iroda a hozzászólásodon röhög. :D


Kérdező, én a helyedben AKG-t vennék. De ha mindenképpen ezek közül akarsz, akkor a Roccat Kave-t venném.

2013. márc. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

tess itt egy nagyon jó sennheiser , ez az a márka amivel nem foghatsz melé..

[link]

2013. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!