Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot? HP minőség?

Milyen laptopot? HP minőség?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy HP Pavilion G7 2250sh-t, de nem tudom minőségre, összeszerelésre milyenek...

Főleg net, film, "játék" tom integrált vga-val necces...

Csak az ilyen történelmileg is kínai márkákat Acer, Lenovo nem nagyon szeretnék; és mindenképp 17.3"......



2013. márc. 27. 16:29
 1/6 A kérdező kommentje:
és 130.000 alatt ha lehet ;-)
2013. márc. 27. 16:31
 2/6 anonim ***** válasza:
A Lenovo mióta "történelmileg kínai"? (IBM) ...tudod Thinkpad...
2013. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
vagy egy acer, toshiba jobb egy Hp-nál??
2013. márc. 27. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
A Lenovo kínai. És történetesen felvásárolta az IBM-et. Így lehet már kapni Lenovo ThinkPad-ot.
2013. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem most van történelem óra akkor jó a HP-vagy sem???

Történetesen úgy tudom a HP a világ 2. legnagyobb hord.számítógép gyártója akkor csak tudnak valmit vagy tévednék?? Én tudom amúgy hogy a Hp-t is kínában gyártják csak...

2013. márc. 27. 16:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nem vásárolta fel az IBM-et,mert a Lenovonak kisebbségi részvénytulajdonosa nem más mint maga az IBM. Csak a személyi számítógép divíziót vásárolta meg.

A HP is jó, és igaz, azon is azt fogod találni, hogy Made in China.

2013. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!