Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1280x1024 Felbontásra sok...

Zsolti89 kérdése:

1280x1024 Felbontásra sok lenne egy GTX 650 Ti?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor HD7770 mellett maradok.

2013. márc. 26. 23:39
1 2
 11/13 Osynho ***** válasza:

Jó, hát GTA4 egy kölün állatfaj, oda bármilyen proci kevés. Fos konzol átirat.


A fix 30 fps nem jelenti, hogy nincs limited. Persze nincs értelme foglalkozni vele, mert pl egy i5 aránytalanul sokba kerülne, de szerintem ilyen kis felbontásra kár 7850-et venni. Full hd-n is elvagyok bőven vele, max nem 8xAA-t használok. :D


Akkor üdv! :P

2013. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"A fix 30 fps nem jelenti, hogy nincs limited."


Hát, azt lényegében nem is arra írtam hogy nincs limitem. :D


Egyébként kérdező, ha nem vagy fps mániás és pár játékot "elviselsz" élsimítás nélkül, akkor tökéletes lesz.

2013. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a fajta, hogy 60 FPS minimumot szeretnék. Kompromisszumok mellett is jól el lehet játszani. Azért van lényegében a kérdés, mert én úgy tudom, hogy ilyen "kis" felbontás mellett a processzor dolgozik inkább mint a videókártya és hát ha CPU limit miatt nincs kihasználva a kártya, akkor fölösleges megvennem.
2013. márc. 27. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!