Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Napi hány GB írás normális az...

Napi hány GB írás normális az ssd re?

Figyelt kérdés
Én úgy számoltam hogy az enyémre olyan max 1,5gb megy naponta,régebben az előző rendszeren csak gyári windows 7 tűzfal volt meg avast free vírusírtó és9 hónap alatt max 300gb t írtam az ssd re,pedig használtam akkor is,most windows 7 sp1 van fent comodo tűzfal és ugyan úgy avast antivírus free és én sokallom az írást mert ha 9 hónap alatt csak 300gb volt most meg pár nap alatt 1,5gb vel számolva sokallom.
2013. márc. 24. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
10-15 Gb, ha Minecraft-ozol vagy más folyamatosan író progit használsz, akkor ez az érték lehet 20-25 GB is 6-8 óra használat mellett.
2013. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

9 hónap alatt 300gb, az napi 1,1 Gb. most meg azt mondod, sokallod, ha pár nap alatt összejön a 1,5 Gb??? számloj utána!

a Hard Disk Sentinel szerint én 55 gigát írok naponta, az elmúlt 1 hónapban meg több mint 2 Tb-ot, jujj :D

2014. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!