Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hitachi vinyómon vagy 2szektor...

Hitachi vinyómon vagy 2szektorhiba ami át lett helyezve és 10gyenge szektor ami késöbb áthelyezésre kerül, ez nagy probléma? Decemberbe lett véve a vinyó (lent egy link róla)

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 22. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát eléggé, ha decemberbe lett véve akkor még bőven van rá garancia én visszavinném oda ahol vettem, kötelességük rendbe hozatni vagy egy másikat adni. Ha már nem lenne rá garancia akkor a szektorhibás részt én lezárnám teljesen igaz akkor kevesebb lesz a kapacitása, de legalább jó lesz mert így esélytelen hogy a hibás részre kerüljön az adat és ezáltal folyton galibát okozzon.
2013. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adatmentés és garanciális csere!
2013. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
vagy ugy nem fog sok galibát okozni hogy ha csak adat tárolásra használom?és egy másikra rá teszem oprendszert?
2013. márc. 22. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!