Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig jó lenne játékra?

Ez a konfig jó lenne játékra?

Figyelt kérdés

-Alaplap:ASRock 960GM-GS3 FX

-CPU:AMD FX-4130 3.8MHz

-Vidikártya:Sapphire Radeon HD7770 1GHz GDDR5

-RAM:Corsair 8GB DDR3 1600MHz

-Táp:FSP Hexa 400W

-Proci Hűtő:Arctic Freezer 13 Pro (ha esetleg későbbiekben procit húzni akarnám...)

-Gépház:XDL HAPPY 31B

-Gépház hűtő:Cooler Master BC 120 R4-BCBR-12F (Mert azt írják sokan,hogy a gépház jó,csak a hűtőt ki kell benne cserélni...)


Ez lenne az,esetleg valaki tud írni jobb konfigot 100k-ért? Annyi jön majd ki nyáron a diákmelóból,és gépre szeretném költeni... HDD-m és Optikai meghajtóm már van :)



2013. márc. 22. 06:27
 1/4 Rasta Joint ***** válasza:
Ha csak nyáron akarod megvenni, akkor felesleges most tervezned a gépet, mivel addigra jönnek ki újabb cuccok és az árak is változni fognak. Egyébként ki jönne jobb is ennyiből. :)
2013. márc. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak nyárra már akár HD 7850/70 et is tudsz venni kártyát ami jóval jobb és kezdetnek elég a 4 giga ram is valamint Fx 6xxx es procit de ha megmondanád milyen felbontáson játszol...(és egy SSD is jól jönne)
2013. márc. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem elég,ha 1280x720-ba mediumon fut a farcry 3,úgy,hogy fel is tudom venni...
2013. márc. 22. 07:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyárra hova tervezel?...
2013. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!