Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kicserélik a tabletet?

Kicserélik a tabletet?

Figyelt kérdés
Hitelen ki lett rántva a töltőről és a tabban ēltört a töltôcsatlakozó és most lifeg benne és nem lehet tölteni egyáltalán . Va egy garancia kártyám 12 hónap teljes körű garanciával de nincs kitöltve. Vagy nem kell kitöltve lennie? Bocsi nem értek hozzá. Szóval kicserélik az ilyen hibát? Csak usb-vel sz.géppel tudom tölteni de ez elég kényelmetlen. Szoftveresen nincs baja bekapcsol és működik. Számíthatok ingyenes javítasra?
2013. márc. 21. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem számíthatsz, mert aki ért hozzá levágja, hogy mechanikailag sérült és nem gyári hibás.

A lapnak nem kell kitöltve lennie, mert szervizelés után tölti ki a szerviz.

2013. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogják, max ha nagyon nagy szerencséd van és elnézőek.

A gari akkor él ha magától lesz valami baja, nem ha tönkreteszed.

2013. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fogják.
2013. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem fogják kicserélni, megvonják a garanciát. azt fogják mondani hogy nem rendeltetés szerűen használtad
2013. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!