Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » VGA-t szeretnék vásárolni,...

VGA-t szeretnék vásárolni, csak nem tudom milyet eddig Ati párti vagyok mindig az volt olyan 15 max 25k ért vennég karit. Geforce GT 630as vga? Árban jónak tűnik. Szerintetek elbírja a tápom majd az újabb VGA-t? Most Sapphire HD 3650 512mb van benne

Figyelt kérdés

A gépem Gigabyte GA-M61PME-S2P alaplap 2x 2gb ddr2 800Mhz ram és AMD Athlon X2 6000+ táp Chieftech 360W

500gb os winchester 3db rendszerhűtő. Mert nem nagyon szeretnék venni új táp egységet ezzel nagyon megvagyok elégedve. Azt is szívesen meghallgatom, hogy esetleg drágább VGA milyet bírna max kihajtani ez a konfig.



2013. márc. 21. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Elmondod hogy ATI párti vagy, és mondasz egy Nvidia kártyát. :D


Namindegy, GT630-as elég gyengus, főleg hogy csak DDR3-as.


Újonnan HD6670-est nézz, 20k körül van, 1 GB GDDR5-ös verzió legyen.

[link]


Esetleg használt cuccok között is nézelődhetsz, ott 6670-es is ki lehet fogni olcsóbban, vagy 5750-est ami erősebb, és még garanciás is lehet.


Sztem ezek közül vmelyik legyen, akár használtan:

HD6670

HD6750

HD5750


Ez utóbbiak erősebbek, esetleg lehet még 7750-is, mondjuk ott már a processzor teljesítménye kérdéses lenne.

2013. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

pcx.hu n volt tegnap 22ezer valamenyiért vagyis 23 alat

HD 7750 1GB DDR5

szerintem ilyent vegyél akor is ha proci kevés lesz valahol

egyszer csak lecseréled azt is

és ha van 25ezres kereted akor es a legjobb

újonan garanciálisan kapsz egy modern alacsonyfogyasztású (tápcsati se kel rá)

viszonylag nagyteljesítményü kártyát

relative nem is drágán szóval szerintem legjobb vétel

és tápod is rendbe és proci se valami vacak 1 magos sempron féleség

2013. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen a Geforece az ár miatt tetszett :D De erősen megfontolom inkább egy picit többet rákölteni és tovább maradhat meg.

Köszönöm a segítséget!

2013. márc. 22. 08:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!