Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik típusú színes lézer...

Butorvilag kérdése:

Melyik típusú színes lézer nyomtatót érdemes venni otthoni használatra?

Figyelt kérdés
Tintasugarasban van csak tapasztalatom! Van pár tintasugaras nyomtatóm, mindegyikbe nagyon olcsón lehet után gyártott patront venni, egy teljes feltöltés 1000 Ft alatti, viszont azt vettem észre, hogy 150 és 200 kinyomtatott lap között szinte teljesen kiürül! Eredetivel is próbáltam, de azon kívül, hogy sokszorosa volt a költség, mennyiségben ugyan az volt a helyzet! Nagyságrendileg 6 ft/oldal volt után gyártottal,74 Ft/oldal volt eredeti tintával csak a tintaköltség, átlagos nyomtartás mellett! A gyártó adatai szerint 535 oldalt határozott meg színenként! Nyomtatási mennyiségben inkább gyakorlati tapasztalatok érdekelnének, mert patronoknál láttam, hogy rá van írva, hogy 1500 oldal, vagy 2300 oldal, de lehet, hogy annyira igaz, mint az én 535 oldalam ami valójában csak 170.

#lézernyomtató #gazdaságos utántöltés
2013. márc. 20. 16:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!