Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri ( illetve mire lehet)...

Megéri ( illetve mire lehet) laptopot használni gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Illetve milyen laptopot ajánlanátok 200-300 (esetleg 350) ezer ft-ig. Min 500 GB HDD (jó lenne a terás) 15". Ennyi a feltétel. Köszi :)
2013. márc. 18. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Gimnáziumba laptop?
2013. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hogy mire használod.

Bár 300 - 350ezerből egy gamer laptop is kijön :D


Az 500GB-s winyó 20.000FT, a 15"-ös monitor meg alap, mert szerintem ha kisebb, akkor az már notebook, ami egy rakás sz*r.


Egy netezésre használandó laptop 100.000-ből is kijön szerintem, de 130 - 150-ből már vehetsz olyat, amiben i3-as proci van, és még játszani is tudsz rajta, mert az i3-nak van integrált VGA-ja. :)


Én erre lecsapnék :D

[link]


i3, 6GB DDR3, 500GB, wifi, bluetooth, led-lcd, minden ami kell xD

És jó ára van...

2013. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. köszi 1. ez volt a kérdésem hogy használnak e gimiben laptopot és ha igen akkor mire
2013. márc. 18. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:

gimiben mi a halálnak?

senki sem látok használni.

2013. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BM-Striker ***** válasza:
Nem, gimibe fölösleges, mivel a tananyag papír alapú, és csak eltereli a figyelmet a tanulástól. (és el fogják kobozni gépet, mert valószínűleg a házirendbe ütközik)
2013. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BM-Striker ***** válasza:

Egyemenen is főleg a sok elekronikus tananyag miatt lehet fontos elsősorban, de sok estebe csak az előadásokon játszanak vele.


Egy asztali gép otthonra jobb választás.

2013. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a gimi nem aktuális, én csak a kérdés azon részére válaszoltam, hogy milyen gépet vegyen, vagy milyen irányban keressen.


A kérdezőnek: Szerintem vedd meg ha nem csak gimibe használnád, mert nem árt ha otthon van gép :DD


Viszont ha otthon van PC-d, akkor ne vegyél feleslegesen...

2013. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!